Kolędy Fundacji Faktu czynią cuda!

Kup płytę, ciesz się kolędmi w wykonaniu Golec uOrkiestry, Krzysztofa Krawczyka oraz innych wspaniałych artystów i nieś pomoc podopiecznym Fundacji Faktu.

Na wakacjach zużywamy kilka razy więcej wody niż zwykle

Wakacje to czas, w którym chcemy odpocząć od codzienności. Ale czy wolno nam wtedy zapomnieć o planecie i grożącej nam suszy? Kluczowe są nawyki. Oto, co robić aby nie zużywać niepotrzebnie wody.

Bijemy na alarm, bo każda kropla ma znaczenie

Polacy wciąż są przekonani, że mamy za dużo wody. Dziś zamiast suszy boimy się powodzi. Od lat strzelamy do bobrów i wydaje nam się, że 1000 jezior mazurskich czyni z Polski Wenecję.

Spraw radość swojemu dziecku i zostań Dobroczyńcą

Weź ze sobą na wakacje „Kolorowanki radosnego przedszkolaka” od Fundacji Faktu. Dwie książeczki są już dostępne w kioskach i salonikach prasowych. Zysk przekażemy na opłacenie rehabilitacji chorych dzieci.

Wspieraliśmy młodych sportowców - dziś są wybitni

Sukces zawsze ma wielu ojców. My czujemy szczególną dumę z dokonań jednych z najlepszych polskich lekkoatletów – tyczkarza Piotra Liska i biegaczki Sofii Ennaoui.

Fundacja Faktu pomaga już 10 lat

Gdy dziecko potrzebuje pomocy, Fakt bez wahania rusza na ratunek. Dlaczego? Bo uważamy, że pomaganie jest wspaniałe!

Maseczki od Fundacji Faktu dla seniorów i DPS-ów

5 tysięcy maseczek ochronnych trafiło do seniorów, którzy są najbardziej narażeni na niebezpieczne działanie koronawirusa. Po Wielkanocy przekazała je Fundacja Faktu. To wysokiej jakości maski, wielokrotnego użytku. Wystarczy je tylko zdezynfekować.

Dziewczynki zmuszane do małżeństwa

Jedna na trzy dziewczynki zmuszane przedwcześnie do małżeństwa mieszka w Indiach. Miliony dzieci są skazywane na życie przypominające więzienie. Oglądaj serial Dominiki Kulczyk "Efekt Domina", w niedzielę 0 11.30 w TVN.

Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci"

Adres Fundacji Faktu:
ul. Domaniewska 49,