Pomóżmy Patrycji jechać na paraolimpiadę

Patrycja ma wiele pasji. Trenuje cross fit, bierze udział w zawodach i je wygrywa. Żeby wygrać z chorobą potrzebuje naszej pomocy

Pomóżmy Nikodemowi wstać z wózka

Nikoś kocha piłkę nożną. Sam nie trenuje. Za to codziennie ćwiczy, żeby kiedyś stanąć na własnych nogach. Obiecał to babci.

Bez rehabilitacji nowa terapia nie zadziała. Pomóżmy!

Pomimo choroby, która przykuła Gabrysię do łóżka, dziewczynka jest najlepszą uczennicą w klasie. Pasjonują ją badania kosmosu. Jest szansa, że kiedyś będzie za tym marzeniem podążać.

Wasze serca dają siłę Fundacji Faktu

Dziennik Fakt kończy 15 lat. Z okazji tego jubileuszu przypominamy po co powstała Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci". Razem udało nam się dokonać wielkich rzeczy

Żółty Talerz, czyli dzieci godne a nie głodne

Ruszyła III edycja Żółtego Talerza. To największy w Polsce, prywatny program dożywiania dzieci organizowany przez Kulczyk Foundation. Do najmłodszych w całym kraju trafi ponad 2,7 miliona posiłków.

„Codziennie bądźmy razem”, czyli pomagaj z radością

Wspólny program charytatywny Fundacji Faktu i sklepów sieci Biedronka przez 6 lat dał wsparcie kilkuset dzieciom dotkniętym chorobami i niepełnosprawnością.

„Bajki radosnego malucha” - szukaj w Biedronce!

Książka z płytą, która bawi i niesie pomoc razem z Fundacją Faktu. Od 3 września przez 2 tygodnie, do kupienia tylko w sieci sklepów Biedronce.

Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci"

Adres Fundacji Faktu:
ul. Domaniewska 49,