Tak było w 2016 roku: Koncert Serce dla Dzieci - przekroczyliśmy milion złotych!

Koncert Serce dla Dzieci osiągnął rekordową oglądalność – 1,8 miliona wzruszonych widzów. Dzięki Wam w 2017 roku zdołamy pomóc wielu dzieciom!

Tak było w 2016 roku: Jej ciekawość świata ujęła Kasię Kowalską

Sprzężona niepełnosprawność nie zabiła w Basi z Gdańska w wielkiej ciekawości świata i pogody ducha. Ujęła tym Kasię Kowalską - gwiazda pomoże jej zdobyć rower rehabilitacyjny. Każdy może się włączyć

Tak było w 2016 roku: Wiktor uwielbia przeboje Antka Smykiewicza

Idol chłopca zaśpiewa w koncercie "Serce dla dzieci", aby pomóc mu w rehabilitacji

Tak było w 2016 roku: Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa dla 4-letniej Zosi

Zosieńka zaraz po urodzeniu musiała wziąć się do ciężkiej pracy – rehabilitacja, wizyty lekarskie. Zauroczyła parę aktorów. Pomogą jej zdobyć wózek inwalidzki.

Tak było w 2016 roku: Enej zagra dla Oli, 6-letniej olsztynianki

Ola nie chodzi, mało mówi, niedosłyszy. Szansę na rozwój może jej dać 19 tysięcy złotych

Tak było w 2016 roku: Ania Rusowicz kibicuje 9-letniej Kamilce z Mińska Mazowieckiego

Pijany motocyklista przerwał jej dzieciństwo. Dziś Kamila od nowa uczy się mówić i chodzić.

Tak było w 2016 roku: Kombii pomoże Tomkowi z Wiśliny stanąć na nogach

Jedenastolatek, któremu ciężka kosiarka niemal ucięła stopę potrzebuje 10 tysięcy na rehabilitację. Bez tego nie przejdzie operacji, która uratuje mu nogę.

Tak było w 2016 roku: Arka Noego prosi o wsparcie dla Antosia z Kluczewa

Chłopiec cierpiący na wiele nieuleczalnych chorób marzy o samodzielności. Potrzebuje 20,5 tysiąca złotych na przystawkę do wózka.

Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci"

Adres Fundacji Faktu:
ul. Domaniewska 49,