Tu znajdziesz wszystkie możliwości pomocy, jaką możesz udzielić nam oraz naszym podopiecznym. Pomóż nam ratować życie chorych i niepełnosprawnych dzieci!


Trwa zbiórka na turnus rehabilitacyjny dla Kacperka

Podczas operacji skomplikowanej wady serca chłopczyk dostał udaru. Został po nim ślad w postaci głębokiego upośledzenia i padaczki. Kacperek wymaga kosztownej rehabilitacji. Pomóżmy!

Wpłać online

Fundacja Faktu wspiera dzieci z Ukrainy

Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc medyczną i rehabilitację dla dzieci uciekających przed wojną na Ukrainie, które dodatkowo zmagają się z chorobami lub niepełnosprawnością

Wpłać online

Przekaż swój 1% naszej Fundacji

Przekazanie nam 1% podatku jest proste! Wystarczy w rozliczeniu podatkowym wpisać nr KRS Fundacji Faktu – 0000353781. Można też rozliczyć PIT za pomocą aplikacji online:

Przekaż 1%

Przelew tradycyjny

Jeśli wolisz dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem na poczcie lub w banku tu znajdziesz potrzebne informacje.

Dane do przelewu

Przelew elektroniczny

To jednorazowa pomoc na wybraną przez Ciebie kwotę. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna, serdeczne dzięki za Twoje dobre serce dla dzieci!

Wpłać online

Zakupy online z FaniMani

Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę, a przed każdymi zakupami Fani Mani wyśle Ci podpowiedź, jeśli wybrany sklep bierze udział w akcji

Pomagaj z FaniMani

Chcesz pomóc w inny sposób

Może masz coś, co możesz po prostu dać innym, może masz jakiś pomysł na pomoc. Po prostu chcesz zrobić coś dobrego dla innych. Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się