„Serce dla Dzieci” już pomaga bohaterom koncertu! Zebraliśmy ponad 1,5 mln złotych!

Już wiemy, bo mamy pierwsze wyliczenia, a Wasze wpłaty nadal do nas spływają! Zebraliśmy do tej pory ponad 1,5 miliona złotych, dzięki którym możemy walczyć o zdrowie ósemki małych bohaterów naszego grudniowego koncertu „Serce dla Dzieci” w TVP1, ale też wielu, wielu innych dzieci. Bardzo ciężko chorych! Świadomość, że pieniądze są, można uruchomić pomoc, a niektóre dzieci na dniach otrzymały niezbędny sprzęt, to najpiękniejszy prezent na święta!

Wysłaliście prawie pół miliona SMS-ów, by pomóc dzieciom!

To był niezwykle wzruszający koncert. Dzieci, które na co dzień walczą z nieuleczalnymi chorobami mogły choć na chwilę zapomnieć o zmaganiach z niepełnosprawnością. Wszystko dzięki gwiazdom, które zaśpiewały specjalnie dla nich. Już wiemy, że wysłaliście prawie pół miliona charytatywnych SMS-ów. Liczenie wpływów nadal trwa! Dzięki Tobie! Dzięki Wam! Dziękujemy!

Dziś o godz. 20:25 w TVP1 koncert „Serce dla Dzieci”!

Ośmioro dzieci i ośmiu ambasadorów „Serca dla Dzieci”. W imieniu małych podopiecznych proszą Was, żebyście dziś zasiedli przed telewizorami i razem z nami walczyli o zdrowie ciężko chorych maluchów. Godz. 20:25 w TVP1 – start wielkiego koncertu „Serce dla Dzieci”. Są SMS-y, jest infolinia, gdzie można deklarować wpłaty. Zawalczmy o duże pieniądze, bo im więcej ich zbierzemy tym będzie więcej na leczenie dzieci!

Tak było w 2015 roku: Monika Kuszyńska zaśpiewa dla Oliwiera!

Na zaproszenie Moniki Kuszyńskiej jej łódzkie studio nagraniowe odwiedził Oliwier Bajur. Miejsce pracy wokalistki okazało się dla chłopca wspaniałym placem zabaw. Na początku nieśmiało się rozglądał, a już po chwili siedział za perkusją i szalał z gitarą. To dla niego Monika zaśpiewa podczas koncertu „Serce dla Dzieci” 7 grudnia w TVP1 (start o godz. 20:25). 7-latek jest bardzo ciężko chory.

Tak było w 2015 roku: Magda Steczkowska walczy o Weronikę!

- Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Weronikę. Już dawno tyle się nie uśmiałam, co z nią dzisiaj. Do tego jest świetną nauczycielką, nauczyła mnie kilku liter w alfabecie Braille’a - mówiła Magda Steczkowska zachwycona spotkaniem z 8-letnią ciężko chorą Weroniką Ciepieniak z Łomianek. Obie bardzo się polubiły, a już w 7 grudni wezmą razem udział w wielkim koncercie „Serce dla Dzieci” w TVP1 (start o godz. 20:25). Magda zaśpiewa dla Weroniki prosząc Was o SMS-y, które mogą uratować zdrowie dziewczynki!

Tak było w 2015 roku: 7 grudnia gwiazda zaśpiewa dla Miłosza!

Małgorzata Walewska, śpiewaczka, która na co dzień odwiedza największe teatry operowe świata przyjechała z wizytą do maleńkiej wsi pod Suwałkami. Spotkała się tam z 12-letnim Miłoszem. To dla niego wystąpi 7 grudnia w TVP1 podczas wielkiego koncertu „Serce dla Dzieci” (start o godz. 20:25). Już teraz można wspierać charytatywnymi SMS-ami małego bohatera!

Tak było w 2015 roku: Z zespołem IRA prosimy o SMS-y dla Oli!

IRA zaśpiewała specjalnie dla 16-letniej Oli z Radomia. Na razie tylko akustycznie, w sali prób, ale już 7 grudnia muzycy wystąpią dla niej w telewizji podczas koncertu „Serce dla Dzieci” (start o 20:25). Już teraz możecie wysyłać SMS-y! Ola jest jednym z ośmiu bohaterów tego koncertu, o SMS-y dla których bardzo prosimy. Dzięki temu pomożemy im w ciężkich chorobach, ale i mamy szansę pomóc dziesiątkom innych równie pokrzywdzonych przez zły los dzieci.

Tak było w 2015 roku: Pomóżmy Golcom walczyć o Julkę!

Łukasz i Paweł Golcowie, słynni bracia z Milówki, przyjechali z ważną wizytą do dziewczynki z sąsiedniej wsi Ujsoły. U niej w domu, jak to Golcowie, dużo i pięknie śpiewali. Ośmioletnia Julia Lach, która jest wielką fanką braci, była zachwycona. A oni już 7 grudnia wystąpią dla niej w telewizji podczas koncertu „Serce dla Dzieci” (start o 20:25). Już teraz możecie wysyłać SMS-y!

Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci"

Adres Fundacji Faktu:
ul. Domaniewska 49,