Zabierzemy 10 dzieci na koncert Kelly Family

Z okazji 10-lecia Fundacji Faktu „Serce dla Dzieci” chcemy podarować naszym podopiecznym jeszcze więcej radości.

Zdrowie jest męskie. Badajcie się panowie!

Rusza akcja Fundacji Faktu i portalu Plejada, która ma odczarować tabu wokół profilaktyki raka jąder i raka prostaty. Kalendarza „Zdrowie jest męskie” pełen gwiazd w sprzedaży już od 5 listopada.

Dzieci będą wysłuchane

Gest Dominiki Kulczyk uratował Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111

Wypadek może oznaczać konieczność wieloletniej rehabilitacji

Wystarczy chwila nieuwagi, aby życie zmieniło się nieodwracalnie. Krzysztof Blusiewicz nawet nie przypuszczał, że wsiadając 13 lat temu do samochodu ze swoją siostrą i szwagrem po raz ostatni stał wówczas samodzielnie na nogach. Przywracamy Sprawiedliwość Pokrzywdzonym, akcja społeczna Fundacji Faktu i Funduszu Sprawiedliwości.

Gdy wypadek drogowy odbiera wszystko...

Wystarczy chwila nieuwagi albo nieszczęśliwy zbieg okoliczności, aby czyjś świat runął. Nie tylko ofiary wypadku, ale także bliskich jej osób. Co wtedy? Akcja Społeczna Fundacji Faktu i Funduszu Sprawiedliwości

Ofiary wypadków mogą liczyć na wsparcie

Wypadek zmienił nie tylko życie Krzysztofa, ale również jego matki. Akcja Społeczna Fundacji Faktu i Funduszu Sprawiedliwości

Chcieli sprzedać nasze mieszkanie

Są sytuacje, kiedy szybkie zdobycie pieniędzy jest sprawą życia i śmierci. Człowiek postawiony w takim trudnym położeniu może stać się ofiarą oszustów. Tak właśnie było z panią Zuzanną Wowra (81 l.) i jej synem Adamem (50 l.).

Jak nie dać się o szukać i nie stracić dorobku życia

Dla osoby, która idzie po pożyczkę do parabanku, najważniejsze jest to, by dostać pieniądze szybko i najlepiej bez sprawdzania w BIK. Dlatego nie czyta dokładnie umowy i wpada w tarapaty.

Fundacja Faktu "Serce dla Dzieci"

Adres Fundacji Faktu:
ul. Domaniewska 49,