Zabierzemy 10 dzieci na koncert Kelly Family

Z okazji 10-lecia Fundacji Faktu „Serce dla Dzieci” chcemy podarować naszym podopiecznym jeszcze więcej radości.

W przyszłym roku charytatywna Fundacja Faktu będzie obchodzić 10. urodziny. Będzie co świętować! Już dziś ogłaszamy, że z tej okazji zabierzemy 10 spośród naszych podopiecznych na wspaniały, rodzinny koncert zespołu Kelly Family. Dzieci razem z opiekunami będą się bawić w Krakowie w Tauron Arenie w Walentynki 14 lutego.

Artyści z Kelly Family bardzo cieszą się na to wydarzenie, tym bardziej, ze zagrają u ans tylko raz.

- To nasz jedyny koncert w Polsce na tej trasie. Zagramy wszystkie hity z 40 lat kariery, te, które nasi fani kochają najbardziej. Będzie świetna zabawa, przygotowaliśmy wiele niespodzianek – powiedział nam Angelo Kelly, najmłodszy z rodzeństwa a jego starsza siostra Patricia Kelly mówiła, że niezwykle ceni polską publiczność: - Jesteście niesamowici, na koncertach dajecie nam tyle energii! Śpiewacie, tańczycie, płaczecie, jesteście jak wulkan emocji!

- Na co dzień pomagamy w leczeniu i rehabilitacji chorych dzieci, jesteśmy z nimi w trudnych chwilach. Z okazji 10-lecia Fundacji Faktu postanowiliśmy podarować dzieciakom jeszcze więcej radości. Jesteśmy przekonani, że koncert Kelly Family, z uwagi na swój rodzinny i ciepły charakter, będzie właśnie takim wydarzeniem. Dzieci z pewnością zapamiętają je na długo – mówi Joanna Szczypek, wiceprezes Fundacji Faktu, organizacji, która od 2010 roku zebrała ponad 5 milionów złotych i zamieniła je na realną pomoc dla 1750 dzieci.


artykuł

Mali uchodźcy będą mieli radośniejsze wakacje

Fundacja Faktu nie zapomniała o ukraińskich dzieciach, które uciekły przed okrutną wojną i odnalazły schronienie w Polsce. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla małych uchodźców mieszkających w Gołdapi (woj.warmińsko-mazurskie).

Fundacja Faktu pomaga Ukrainie

Uciekły przed wojną, walczą o sprawność

Historia pani Oleny Czumak (35 l.) poraża. Z dwoma niepełnosprawnymi bliźniaczkami uciekła z wojennego piekła. Wyruszyła w niebezpieczną drogę i trafiła do centrum rehabilitacji w Gołdapi. Dzięki pomocy Fundacji Faktu może tu kontynuować leczenie swoich córek.

UKRAINA

Fundacja Faktu rusza na pomoc chorym dzieciom z Ukrainy

Pragniemy zrobić co w naszej mocy, aby przywrócić dzieciom dotkniętym przez wojnę choćby namiastkę dzieciństwa.

POMÓŻMY!

Bez podjazdu prababcia Albina z Michałkiem będą uwięzieni w domu

Michałek Jakubowski (15 l.) jest całym światem dla swojej prababci, Albiny Baziak (70 l.) z Witkowa na Dolnym Śląsku. Ich życie tak się potoczyło, że opieka nad niepełnosprawnym dzieckiem spadła właśnie na nią.

1 proc. podatku

1% podatku dla Fundacji Faktu - KRS 0000353781

Bez żadnego wysiłku możesz zrobić coś bardzo ważnego dla dzieci dotkniętych chorobami i niepełnosprawnością

Pomóżmy!

Krystianek codziennie ćwiczy ponad siły

Mały Krystianek Ląd (4 l.) z Mełgwi pod Lublinem to prawdziwy zuch. Potworna choroba – najcięższa postać SMA ( rdzeniowy zanik mięśni) – nie odebrała mu radości życia. Wytrwale walczy o swoją sprawność. Wie, że tylko codzienne ćwiczenia mogą zapewnić mu lepsze życie. Jego rodziców nie stać jednak na tak intensywną rehabilitację. Gdzie tylko mogą szukają pomocy.