Ruszamy z pomocą - razem dla powodzian

Fakt i Fundacja Faktu ruszają z pomocą dla osób poszkodowanych podczas tragicznej powodzi, która dotknęła południe Polski

Żywioł poczynił straszliwe spustoszenia. Dlatego natychmiast uruchamiamy mechanizm pomocy osobom, które straciły dorobek życia, doznały uszczerbku na zdrowiu lub w jakikolwiek sposób zostały dotknięte przez tę tragedię.  Zbieramy pieniądze na zakup niezbędnego sprzętu do ratowania życia i udzielania pierwszej pomocy, środków medycznych, higienicznych, dezynfekujących, czystości, sprzętu technicznego do porządkowania, sprzętu rehabilitacyjnego, leków, zniszczonego wyposażenia domów osób starszych i chorych dzieci. W skutecznym docieraniu do poszkodowanych będą nas wspierać lokalne zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Możesz pomóc, robiąc przelew na rachunek zbiórki "Razem dla powodzian" 56 1240 6292 1111 0010 8942 9968  lub szybki przelew ze strony Fundacji Faktu.

Powodzianie poszkodowani przez straszliwy żywioł czekają na Twoją pomoc!

***

Dla osób poszkodowanych uruchamiamy uproszczoną procedurę aplikowania o pomoc bez konieczności składania pełnego, szeroko udokumentowanego wniosku.

Wystarczy wysłać e-mail na adres: biuro@fundacjafaktu.pl z wymienionymi danymi kontaktowymi i krótkim opisem swojej sytuacji.

Można to zrobić ze smartfonu. Pod wiadomością prosimy przekleić formułę prawną o administratorze danych osobowych znajdującą się pod informacją*.

W miejscach, gdzie pomoc ma dotrzeć będziemy działać za pośrednictwem lokalnych zastępów Ochotniczej Straży Pożarnej.

*Informacja o administratorze danych:

Administratorem danych osobowych (i) zgłaszającego wniosek reprezentanta OSP lub GOPS/ MOPS oraz podanych we wniosku i załącznikach danych osobowych (ii) zgłaszanych osób /dziecka/ dzieci jest Fundacja Faktu „Serce dla Dzieci” z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnych, Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy – KRS, pod numerem KRS 0000353781, REGON 142396491, NIP 5213567294 reprezentowana przez Zarząd Fundacji.

Fundacja przetwarza dane osobowe zgłaszanych osób/ dziecka/dzieci podane we wniosku o pomoc i załącznikach (w tym dane dotyczące zdrowia, sytuacji materialnej, statusu uchodźcy) jako niezbędne do ochrony żywotnych interesów osób zgłaszanych/dziecka/dzieci (art.9.2c.RODO), zgłoszonych Fundacji przez reprezentanta OSP lub GOSP/MOPS. Fundacja przetwarza ww. dane w celu dokonania oceny możliwości udzielenia wsparcia, zgodnie z celami statutowymi Fundacji oraz do ewentualnej realizacji wsparcia.  Fundacja przetwarza dane samego zgłaszającego wniosek na podstawie zgody wyrażonej wysłaniem wniosku, do kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu, prawach podmiotów danych, czasie przetwarzania, odbiorcach danych znajdują się na stronie Fundacji https://fundacjafaktu.pl/ E-mail kontaktowy: biuro@fundacjafaktu.pl

Pomoc dla powodzian

Fundacja Faktu. Szybka ścieżka pomocy dla powodzian

Aby zwrócić się o pomoc z Fundacji Faktu wystarczy wysłać e-mail pod adres biuro@fundacjafaktu.pl.