Dziś o godz. 20:25 w TVP1 koncert „Serce dla Dzieci”!

Ośmioro dzieci i ośmiu ambasadorów „Serca dla Dzieci”. W imieniu małych podopiecznych proszą Was, żebyście dziś zasiedli przed telewizorami i razem z nami walczyli o zdrowie ciężko chorych maluchów. Godz. 20:25 w TVP1 – start wielkiego koncertu „Serce dla Dzieci”. Są SMS-y, jest infolinia, gdzie można deklarować wpłaty. Zawalczmy o duże pieniądze, bo im więcej ich zbierzemy tym będzie więcej na leczenie dzieci!

Koncert transmitowany na żywo z Teatru Dramatycznego w Warszawie współorganizują TVP1 i wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, które poprzez Fundację Faktu pomaga najmłodszym. Razem możemy wszystko! Bez Was się nie uda! Chcemy pomóc ośmiorgu bohaterom koncertu, ale też zebrać tyle pieniędzy, by pomóc wielu wielu innym dzieciom. W zeszłym roku zebraliśmy ponad 1,6 mln zł – pomoc otrzymało ponad 200 małych pacjentów Fundacji Faktu. Pobijmy ten wynik w tym roku, bo naprawdę każda złotówka to szansa dla kolejnego dziecka, którego bliscy zaczynają często tracić wszelką nadzieję!

Prosimy: tak możesz pomóc!

• Wyślij SMS o treści SERCE pod numer 73643 (koszt to 3 zł netto, 3,69 zł brutto)
  • Zadzwoń dziś pod nr 915 915 915 w godz. 20:00-00:00 i zadeklaruj wpłatę (taryfa operatora)
  • Zrób szybki przelew pod adresem www.fundacjafaktu.pl/zrob-szybki-przelew
  • Zrób przelew tradycyjny z dopiskiem SERCE na konto Fundacji Faktu 07 1240 6292 1111 0010 6255 7194

Przypominamy jeszcze raz 8 bohaterów dzisiejszego koncertu i ich ambasadorów. Bądźmy dziaj razem od godz. 20:25!

• Julia Lach (8 l.) z Ujsoł k. Milówki ma dziecięce porażenie mózgowe, potrzebuje 11900 zł na fibrotomię i 8000 zł na nowe ortezy – zaśpiewa dla niej Golec uOrkiestra.
  • Oliwier Bajur (7 l.) z Łodzi cierpi na zespół genetyczny Coffina-Lowry’ego, potrzebuje 20000 zł na cztery turnusy rehabilitacyjne – zaśpiewa dla niego Monika Kuszyńska.
  • Weronika Ciepieniak (8 l.) z podwarszawskich Łomianek ma retinopatię i porażenie mózgowe, potrzebuje 15000 zł na komputer dla osób niewidomych – zaśpiewa dla niej Magda Steczkowska.
  • Sebastian Górniak (6 l.) z warszawskiego Ursusa choruje na rdzeniowy zanik mięśni, potrzebuje 19000 zł na kaflator (asystor kaszlu) – zaśpiewają dla niego Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.
  • Kamil Turek (8 l.) z Radomia ma porażenie mózgowe. potrzebuje 10000 zł na rehabilitację i 8000 zł na nowy wózek – zaśpiewa dla niego Andrzej Piaseczny.
  • Miłosz Cieślukowski (12 l.) z Żubrówki Nowej k. Suwałk zmaga się z nowotworem tkanki kostnej, potrzebuje 15000 zł na rehabilitację – zaśpiewa dla niego Małgorzata Walewska.
  • Tosia Kochańska (9 l.) z Bydgoszczy ma dziecięce porażenie mózgowe, potrzebuje 24000 zł na trening chodzenia na tzw. lokomacie – zaśpiewają dla niej Natalia Szroeder i Liber.
  • Ola Gadajska (16 l.) z Radomia choruje na artrogrypozę kończyn górnych (sztywność stawów), potrzebuje 22000 zł na rehabilitację, w tym na dwa specjalistyczne turnusy – zaśpiewa dla niej zespół IRA.

Tak było na gali w ubiegłym roku: